Sport a tělovýchova

Vodáci a turistika 
Čtvrtek 16:00 - 17:00  
Veřejná škola bruslení
od 5 let Pondělí a Středa 15:45 - 16:45  
Lední hokej 
1. - 5. třída - zimní stadion
Fotbalová přípravka - FK Kohouti
ročník 2012 Pátek 17:00 - 18:30 FC Ro.
Fotbal FK Kohouti 
ročník 2007 - 2011 - FC Rokycany
Pondělí  Středa Pátek 16:00 - 17:30
Volejbalová přípravka dívky
Úterý a Čtvrtek 16:00 - 17:30 Gym. Rok.
Volejbal dívky mladší, starší
Úterý a Čtvrtek 16:00 - 17:30 Gym. Rok.
Volejbal kadetky
Úterý a Čtvrtek 17:30 - 19:00 Gym. Rok.
Cvičení pro batolata
Středa 9:00 - 12:00 DDM Rokycany
Jóga pro děti
Čtvrtek 15:00 - 16:00 DDM Rokycany
Čtvrtek 16:00 - 17:00 DDM Rokycany
Kopaná 2008
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 16:00-17:30, ST 16:00-17:30, PÁ 16:00-17:30
Kopaná 2009
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 16:00-17:30, ST 16:00-17:30, PÁ 17:00-18:30
Kopaná 2010
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 17:00-18:30, ST 17:00-18:30, PÁ 17:00-18:30
Kopaná 2011
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 17:00-18:30, ST 17:00-18:30, PÁ 17:00-18:30
Kopaná 2012
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 17:00-18:30, ST 17:00-18:30, PÁ 17:00-18:30
Kopaná 2013
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PÁ 17:00-18:30
Lední hokej 1. třída
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:ST 15:45-16:45, SO 08:30-09:30
Lední hokej 3. třída
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 15:30-16:30, ST 17:00-18:00, ČT 14:30-15:30
Lední hokej 4. třída
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 14:30-15:30, ÚT 14:30-15:30, ČT 14:30-15:30
Lední hokej mladší dorost
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 19:00-20:00, ST 18:15-19:15, PÁ 17:00-18:00
Lední hokej mladší žáci
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 18:00-19:00, ČT 15:45-16:45, PÁ 14:30-15:30
Lední hokej starší dorost
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:ÚT 18:15-19:15, ST 18:15-19:15, PÁ 18:15-19:15
Lední hokej starší žáci
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 18:00-19:00, ČT 18:15-19:15, PÁ 15:45-16:45
Ledníhokej 2. třída
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:PO 15:30-16:30, ST 17:00-18:00
Veřejná škola bruslení
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:ST 15:45-16:45, SO 09:30-10:30
Vodáci
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:ČT 16:00-17:00
Volejbal kadetky
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:ÚT 17:30-19:00, ČT 17:30-19:00
Volejbal mladší žákyně
První pololetí:poslední místo!
Druhé pololetí:poslední místo!
Dny konání:ÚT 16:00-17:30, ČT 16:00-17:30
Volejbal přípravka
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:ÚT 16:00-17:30, ČT 16:00-17:30
Volejbal starší žákyně
První pololetí:volno
Druhé pololetí:volno
Dny konání:ÚT 17:30-19:00, ČT 17:30-19:00